Beta testování aplikace

Od 26.11.2018 začne probíhat první veřejné testování G-App. Pro zapojení do testování je nutná registrace. 

Aplikace je prozatím určena pouze pro operační systémy Android.

Pro testování bylo uvolněno pouze 50 uživatelů, tak se neváhejte registrovat!

Jaké výhody má být naším beta testerem?

  • Výrazná sleva na naše produkty
  • Přednostní verze aplikace a jeho funkcí
  • Účast na promo akcích
  • Podílení se na vývoji aplikace!
  • A mnoho dalšího...

* Kód IMEI je vždy napsán na mobilním telefonu a lze ho také zobrazit na displeji v nastavení > o zařízení. Na samotném mobilním telefonu je obvykle napsán pod baterií, resp. je dostupný po vyjmutí baterie. Případně toto číslo naleznete v nastavení telefonu.

IMEI je pro toto testování velice důležité, protože pokud zadáte špatné číslo, nepůjde aplikaci spustit. Aplikace si při každém spuštění překontroluje toto IMEI.


Jak bude probíhat celá regitrace až po samotné testování:

1) Vyplníte formulář
2) Vyčkáte na schválení adminem
3) Budete telefonicky kontaktováni ohledně zařízení, které je nutné pro toto testování
4) Bude Vám zaslán email s odkazem na aplikaci


S jakým zařízením vlastně aplikace komunikuje?

Aplikace nyní komunikuje pouze se zařízením PSJ M2 Gen4 + a Gen5 s Bluetooth modulem.


Kde můžu toto zařízení zakoupit?

Prozatím je prodej tohoto zařízení neveřejný. Po registraci a následném schválení pro vstup do testování budete telefonicky kontaktováni ohledně zakoupení zařízení, které s naší aplikací funguje.


Kolik mě bude stát zakoupení nového PSJ gen 5?

Cena je pro toto beta testování stanovena na 1999Kč.


Mám PSJ gen 4 bez BT je možné tento modul dokoupit?

Ano, pokud máte již novější typ desky s možností připájení BT modulu, tak Vám PSJ rádi vylepšíme a o BT modul doplníme. Cena tohoto vylepšení je 499Kč.
Díky tomuto vylepšení se z Vašeho zařízení stane novější generace 5, která bude veřejně prodejná po ukončení tohoto testování.


Pro jaké operační systémy je aplikace určena?

Aplikace je prozatím určena pouze pro zařízení s operačním systémem Android 6+.


Můžu přeposlat svému kamarádovi aplikaci na testování?

Ne, aplikace na jiném zařízení nepůjde spustit.


Potřebuje aplikace přístup k internetu?

Ano, při tomto beta testování je nutný přístup telefonu k internetu. Jedná se pouze o ověření IMEI telefonu. Tento proces nevezme z vašich dat více jak pár kilobajtů.


Jak mohu zaslat zpětnou vazbu?

Zpětnou vazmu můžete kdykoli v průběhu testování směřovat na náš email, nebo na Facebook. 


Musím vyplnit formulář, který mi zašlete v průběhu testování?

Ano, na vyplnění formuláře máte 7 pracovních dní, pokud jej nevyplníte, tak budete automaticky vyřazeni z testování aplikace.


Jak se můžu odhlásit z testování aplikace?

Stačí nám napsat email s žádostí o odebrání z testování aplikace G-App

 

Pokud zašlete registraci a budete vybráni pro testování, tak Vám bude maximálně 4x za měsíc zaslán krátký formulář s dotazy na funčknost a poznatky z aplikace. Během tohoto testování Vám může náš pracovník zavolat a pohovořit si s Vámi o aplikaci, po předešlé domluvě.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na email: airsoftonlineshop@gmail.com, nebo na FB stránce do zpráv.

 

Smluvní podmínky:

Děkujeme za používání naší aplikace a našich produktů Grizzly. Tuto aplikaci G-App Grizzly poskytuje firma Pavel Vlach se sídlem na adrese Partyzánská 802, 68323 Ivanovice na Hané. 

Užíváním našich služeb vyjadřujete svůj souhlas s těmito smluvními podmínkami. Prosím pořádně si jej přečtěte.

Při používání naší aplikace se musíte řídit veškerými zásadami, které jsou v rámci služeb k dispozici.

Naši aplikaci nesmíte zneužívat. Např. nesmíte do aplikace zasahovat, ani se do nich pokoušet získat přístup jiným způsobem než pomocí určeného rozhraní a podle dodaných pokynů. Služby smíte vyžívat jen v mezích platných právních předpisů, včetně platných právních předpisů České republiky. Využívání naší aplikace vám můžeme pozastavit nebo ukončit, pokud vaše jednání není v souladu s našimi podmínkami či zásadami.

Používáním aplikace nenabýváte žádná práva duševního vlastnictví na aplikaci, nebo obsah, ke kterému máte přístup. Obsah aplikace nemůžete používat, pokud nezískáte svolení jeho vlastníka. Tyto podmínky vám neudělují právo používat žádné značky ani loga použitá v naší aplikaci.

V souvislosti s používáním služeb vám můžeme zasílat oznámení, administrativní zprávy a další informace. Zasílání některých informací můžete zrušit.

Nepoužívejte naši aplikaci způsobem, který by rozptyloval vaši pozornost a vedl k nedodržování dopravních a bezpečnostních předpisů.

Pokud to platné právní předpisy umožňují, neponese naše společnost ani její dodavatelé či distributoři odpovědnost za ušlý zisk, ztrátu tržeb, ztrátu dat, finanční ztráty ani za nepřímé, zvláštní, následné či exemplární škody.

Tyto podmínky nebo jakékoli dodatečné podmínky týkající se naší aplikace můžeme příležitostně měnit, například z důvodu změn platných zákonů nebo změn našich služeb. Znění podmínek byste měli pravidelně kontrolovat. Zprávy o změnách podmínek zveřejníme na této stránce. Změny nebudou uplatňovány zpětně a nebudou nabývat účinnosti dříve než 14 dní po zveřejnění. Změny týkající se nových funkcí naší aplikace, nebo změny provedené z právních důvodů však budou platit okamžitě. Jestliže se změněnými podmínkami určité služby nesouhlasíte, měli byste službu přestat používat.