Mobilní aplikace G-App

Po více jak dvou letech vývoje a nekonečného boje s Bluetooth konektivitou se dostává naše aplikace na světlo světa.
Nikdy nebylo jednodušší přenastavit svoji airsoftovou zbraň během boje. Nikdy nikdo nevedl tak podrobné statistky, jako naše aplikace.
Nyní budete mít absolutní přehled od nastavení zbraně, počtu nastřílených ran až po hodnoty nabití akumulátoru.

Aplikaci si nyní můžete stáhnout pro systém Android 6+
getfile.png

Náhled naší mobilní aplikace:

1.png 2.png 3.png  4.png

 

S naší aplikací, dokáže ovládat každou airsoftovou repliku, kdy Vám stačí ji mít pouze osazenou naší procesorovou jednotkou. Díky tomuto můžete svůj telefon využít jako univerzální nástroj pro ovládání airsoftové repliky. Nikdy nebylo jednodušší přenastavit svoji airsoftovou zbraň během boje. Nikdy nikdo nevedl tak podrobné statistky, jako naše aplikace.

Nyní budete mít absolutní přehled od nastavení zbraně, počtu nastřílených ran až po hodnoty nabití akumulátoru.

Ve své zbrani můžete díky této aplikaci nastavovat:


- Kadenci
- Sílu aktivní brzdy
- Prodlevu mezi výstřely
- Rychlost výstřelu
- Burst Semi
- Burst Auto
a mnoho dalšího...

Další vychytávkou je hlídání závad zbraně. Kdy Vám aplikace oznámí vybití akumulátoru, zaseknutí kol, nebo dokonce přehřátí procesorové jednotky.

Poznámky:


- Aplikace je zdarma.
- Kompatibilní s verzí PSJ 4+, 5, 6.
- Je optimalizována pro smartphony, ne pro tablety.
- Kompatibilní s operačním systémem Android 6+.
- Nutná správná funkce Bluetooth.
- Nutná správná funkce GPS.
- Kompatibilita se všemi zařízeními není zaručena.

 

Smluvní podmínky:

Děkujeme za používání naší aplikace a našich produktů Grizzly. Tuto aplikaci G-App Grizzly poskytuje firma Pavel Vlach se sídlem na adrese Partyzánská 802, 68323 Ivanovice na Hané. 

Užíváním našich služeb vyjadřujete svůj souhlas s těmito smluvními podmínkami. Prosím pořádně si jej přečtěte.

Při používání naší aplikace se musíte řídit veškerými zásadami, které jsou v rámci služeb k dispozici.

Naši aplikaci nesmíte zneužívat. Např. nesmíte do aplikace zasahovat, ani se do nich pokoušet získat přístup jiným způsobem než pomocí určeného rozhraní a podle dodaných pokynů. Služby smíte vyžívat jen v mezích platných právních předpisů, včetně platných právních předpisů České republiky. Využívání naší aplikace vám můžeme pozastavit nebo ukončit, pokud vaše jednání není v souladu s našimi podmínkami či zásadami.

Používáním aplikace nenabýváte žádná práva duševního vlastnictví na aplikaci, nebo obsah, ke kterému máte přístup. Obsah aplikace nemůžete používat, pokud nezískáte svolení jeho vlastníka. Tyto podmínky vám neudělují právo používat žádné značky ani loga použitá v naší aplikaci.

V souvislosti s používáním služeb vám můžeme zasílat oznámení, administrativní zprávy a další informace. Zasílání některých informací můžete zrušit.

Nepoužívejte naši aplikaci způsobem, který by rozptyloval vaši pozornost a vedl k nedodržování dopravních a bezpečnostních předpisů.

Pokud to platné právní předpisy umožňují, neponese naše společnost ani její dodavatelé či distributoři odpovědnost za ušlý zisk, ztrátu tržeb, ztrátu dat, finanční ztráty ani za nepřímé, zvláštní, následné či exemplární škody.

Tyto podmínky nebo jakékoli dodatečné podmínky týkající se naší aplikace můžeme příležitostně měnit, například z důvodu změn platných zákonů nebo změn našich služeb. Znění podmínek byste měli pravidelně kontrolovat. Zprávy o změnách podmínek zveřejníme na této stránce. Změny nebudou uplatňovány zpětně a nebudou nabývat účinnosti dříve než 14 dní po zveřejnění. Změny týkající se nových funkcí naší aplikace, nebo změny provedené z právních důvodů však budou platit okamžitě. Jestliže se změněnými podmínkami určité služby nesouhlasíte, měli byste službu přestat používat.