O nás

Kdo jsme

Za značkou GRIZZLY airsoft stojí parta nadšenců, kteří se zabývají airsoftem již více než 15let. Dlouholeté osobní zkušenosti z prostředí airsoftu jsme tak schopni přenést do inovativních návrhů náhradních dílů a jejich originálního řešení. 

Zázemí má naše firma na moravě ve městě Vyškov, kde je možné si naše produkty osobně prohlédnout a seznámit se s jejich funkcí. 

Začátky

Naše první kroky směřují do elektroniky, kde je vývoj zastaven již od prapůvodních průkopníků, TokyioMarui. Elektronika je běžnou součástí našich životů a postupně prostupuje do všech možných odvětví. Je tedy logické, že tomuto trendu neuniknou ani naše zbraně. A chtít opak by bylo nerozumné. Elektronika našim zbraním nabízí násobně nižší opotřebení, zvyšuje jejich životnost, výdrž baterií, kadenci zbraně a v neposlední řadě nabízí nám, hráčům, další možnosti nastavení a přizpůsobení naší zbraně. Našim cílem je právě tomuto trendu pomoci a přispět našimi schopnosti dalšímu vývoji.

Značka GRIZZLY airsoft vznikla v návrhu začátkem roku 2014, kdy již probíhal vývoj některých kusů elektroniky, včetně PSJ-M2. Samotné spuštění projektu a webu však proběhlo až v březnu roku 2015. Důvodem byl zdlouhavý vývoj a náročné testování, které odhalovalo další a další nutné úpravy produktů. Finální verze a následná sériová výroba zahájená v únoru 2015 umožnila konečné spuštění projektu.

Naše cíle

Elektronikou naše ambice pouze začínají. Naše zkušenosti velí, že jsou velké možnosti pro různá inovativní řešení napříč celým spektrem airsoftu. Od náhradních dílů, které jsou naší další zastávkou, po doplňky a příslušenství ke zbraním. S trochou štěstí a podpory vás, našich zákazníků, budeme snad brzy schopni nabídnout další a další inovace, které zvýší výkona a hlavně odolnost vašich zbraní!